MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9287190
nr 928 7190
Stolar
1 par, Stämplade MLB, Melkior Lundberg, tidigt 1800-tal, proveniens Fånö slott
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 1 december 2014
kl 19:16:45
2.800 kr
3.600 kr
4.200 kr